KONST / Litografier / Färglitografi 13464052
nr 1346 4052
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/160. Motivet: 51x40cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:54:21
1.000 kr
1.100 kr
1.900 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
6
3.000 kr
7
3.200 kr
7
3.400 kr
6
3.400 kr
7
3.400 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr
7
3.800 kr
6
4.000 kr
7
4.200 kr
6
4.400 kr
7
4.600 kr
6